.

FİRMA PROFİLİ

ÖZER SERVİS; Güneş Enerjisi Sistemlerinin bakım, onarım ve montaj sektöründe faaliyet göstermektedir.


Firmamız; Tamir, Bakım ve Onarım sahasında sadece ve sadece TAMİR, BAKIM ve ONARIM yapan işyeri eksikliğini hissetmiş ve "ÖZER SERVİS" Firmasını 2007 yılının Ocak ayında hayata geçirmiştir.


Bu alandaki faaliyetine halen devam ettirmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir. Servisimiz şuan Güneş Enerji Sistemlerinin Tamir, Bakım ve Onarımını yapmaktadır. Hizmetimiz günün 24 saati devam etmektedir.


Müşterilerimiz bizleri Günün 24 saati arayıp, hizmet almaktadırlar. Bu hizmet alma zamanının içine tatil günü olan pazar günüde dahildir. Kısaca Pazar günleri de hizmetimiz devam etmektedir. Bu sebeple "Acil İletişim" Telefonumuz dan hizmet almak mümkündür.


Bakımı yaptığımız kurum ve kuruşları şöyle sıralayabiliriz. Konutlar, Oteller, Moteller, Spor kompleksleri, Yüzme havuzları, Yurtlar, Pansiyonlar, Fabrikalar ve diğer Güneş Enerjisi Sistemi bulunan tüm birimlerin Güneş Enerji Sistemlerinin Tamir, Bakım ve Onarım işlerini titizlikle yapmaktayız.


güneş enerji sistemleri, güneş enerji tamiri, güneş enerji montajı, vakumlu güneş enerji, güneş enerji tamiri tamircisi, güneş enerjisi fiyatları,