<<  Firma Profili  >>

.
 
     
     
ÖZER GÜNEŞ ENERJİ;1988 Yılından bu yana Güneş Enerjisi Sistemlerinin  bakım, onarım ve montaj işleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Tamir, Bakım ve Onarım sahasında sadece ve sadece  TAMİR, BAKIM ve ONARIM yapan  işyeri eksikliğini hissetmiş ve ÖZER GÜNEŞ ENERJİ TAMİR, BAKIM ve ONARIM Firmasını 2007 yılının Ocak ayında hayata geçirmiştir.

Bu alandaki faaliyetine  halen MERAM Sanayisinde devam ettirmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Servisimiz şuan Güneş Enerji Sistemlerinin Tamir, Bakım ve Onarımını yapmaktadır. Hizmetimiz günün 24 saati devam etmektedir.

Müşterilerimiz bizleri  Günün 24 saati arayıp, hizmet almaktadırlar. Bu hizmet alma zamanının içine tatil günü olan pazar günüde dahildir. Kısaca Pazar günleri de hizmetimiz devam etmektedir. Bu sebeple "Acil İletişim" Telefonumuz dan hizmet almak mümkündür.

Bakımı yaptığımız  kurum ve kuruşları şöyle sıralayabiliriz.  Konutlar, Oteller, Moteller, Spor kompleksleri, Yüzme havuzları, Yurtlar, Pansiyonlar, Fabrikalar ve diğer Güneş Enerjisi Sistemi bulunan tüm birimlerin Güneş Enerji Sistemlerinin Tamir, Bakım ve Onarım  işlerini titizlikle yapmaktayız.